Kto może uzyskać certyfikat Oryginalne Produkty?
Znakiem Oryginalne Produkty mogą posługiwać się wyłącznie firmy, które zostały pozytywnie zweryfikowane przez nasz zespół specjalistów. Są to firmy, które bezwzględnie nie posiadają w swojej ofercie podróbek, działają w sposób legalny i nie szkodzą interesom swoich klientów. W procesie przyznawania znaku Oryginalne Produkty, weryfikowane są opinie o firmie i ewentualne zgłoszenia klientów. Wymagamy spełniania określonych standardów, aby mieć pewność, że rekomendujemy tylko firmy godne polecenia.

Jakie są korzyści z przystąpienia do programu?
Przystępując do programu i pozytywnie przechodząc weryfikację, każda firma otrzymuje indywidualny certyfikat potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług oraz możliwość posługiwania się znakiem Oryginalne Produkty.

Certyfikat Oryginalne Produkty jest jednym z najlepiej odbieranych przez klientów znakiem jakości, co zostało potwierdzone w ankiecie. Znak Oryginalne Produkty został oceniony jako wzbudzający największe zaufanie wśród klientów – aż 74% badanych uznało, że sklepy posiadające certyfikat Oryginalne Produkty są godne zaufania. Pozostałe znaki jakości zostały ocenione znacznie gorzej – Rzetelna Firma uzyskała 15% głosów, Zaufane Opinie (znak Ceneo) tylko 9% ankietowanych, a Jakość Q (znak OPiNEO) – zaledwie 2% spośród badanych.

Z badań wynika jasno, że znak Oryginalne Produkty oznacza większą wiarygodność dla twojej firmy i sprawia, że klienci czują się bezpiecznie robiąc zakupy w twoim sklepie. Dzięki certyfikatowi Oryginalne Produkty, zmniejsza się ilość zapytań dotyczących oryginalności produktów. Dzięki wyeksponowaniu naszego znaku jakości, rośnie zainteresowanie produktami sprzedawanymi w twoim sklepie, co z kolei przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży.

Uczestnicząc w programie Oryginalne Produkty, otrzymujesz również dostęp do czarnej listy nieuczciwych firm i klientów. Zyskujesz także możliwość opublikowania tekstów na naszym blogu i reklamowania w ten sposób swojej firmy.


Co znak Tylko Oryginalne Produkty daje konsumentom?
Projekt Oryginalne Produkty niesie za sobą korzyści nie tylko dla sprzedawców, ale również dla kupujących. Robiąc zakupy w sklepach z certyfikatem Oryginalne Produkty masz pewność oryginalnego pochodzenia kupowanego towaru. W naszym serwisie możesz przeglądać listę certyfikowanych sklepów oraz opinie innych użytkowników. Mogąc łatwo sprawdzić, jakim firmom warto zaufać, zaoszczędzisz czas i nerwy, nie martwiąc się, czy nie zostaniesz oszukany. Od teraz robienie zakupów będzie prostsze i bezpieczniejsze.


Jakie sklepy posiadają certyfikat Oryginalne Produkty?
- zobacz listę zaufanych sklepów - 
napisz do nas