Pakiet oryginalny standard

Pakiet 12 miesięcy

Coś dla tych, którzy poznali i przekonali się na własnej skórze, jak wiele wart jest nasz certyfikat. Jedyne 81 zł/ miesiąc to niska cena za szereg korzyści, które otrzymasz wraz z jednym z najbardziej rozpoznawalnym w polskim Internecie znakiem jakości. Daj swoim klientom gwarancję najwyższej jakości i dołącz do projektu Tylko Oryginalne Produkty!

Projekt Oryginalne Produkty to odpowiedź na obecne na każdym kroku podróbki opatrzone fałszywymi znakami towarowymi. Wierzymy, że poprzez promowanie oryginalności oraz uczciwości możliwe jest stworzenie dobrej oraz rozpoznawalnej marki. Stworzyliśmy blog, dzięki któremu możliwa jest wymiana doświadczeń związanych z zakupem podróbek oraz podniesienie świadomości klientów. Znajdziesz tu również wskazówki, dzięki którym odróżnisz oryginalny produkt od taniej oraz tandetnej podróbki.

Chcąc wyróżnić przedsiębiorców działających uczciwie, postanowiliśmy stworzyć projekt Oryginalne Produkty, w ramach którego wydajemy indywidualne certyfikaty poświadczające wysoki standard prowadzenia e-biznesu. Dzięki temu już dzisiaj możemy pochwalić się tym, że nasz znak jakości jest najbardziej pożądanym i najkorzystniejszym cenowo potwierdzeniem rzetelności działania sklepu internetowego.

Współpracujemy z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi, co pozwala nam na stałe podnoszenie jakości informacji, które prezentujemy. Mówimy dość fałszywkom i promujemy jakość!

Jeżeli tak jak my chcesz należeć do grona „oryginalnych” prześlij swoją opinię lub pomysł na rozwój projektu. Twój głos z pewnością zostanie wzięty pod uwagę przy rozwijaniu programu.


napisz do nas