Tylko Oryginalne Produkty - Nasza idea


Przez całe życie musimy dokonywać wyborów zakupowych. Podejmowanie decyzji jest coraz trudniejsze, ponieważ boimy się robić zakupy u niesprawdzonych sprzedawców. W czasach, gdy rynek zalewają podróbki towarów, które niejednokrotnie kosztują tyle samo, co oryginały, klienci czują nieufność wobec sklepów, które nie wypracowały jeszcze silnej marki i renomy. Choć zakupy przez internet wydają się być dobrym wyborem ze względu na niższe ceny, często wiążą się z ryzykiem. Klienci obawiają się, czy zamówiony produkt okaże się oryginałem czy tylko kopią, podróbką tego, co tak naprawdę mieli nadzieję kupić. Nie wiadomo już, komu można zaufać, a komu nie.

Obserwując to zjawisko, postanowiliśmy zacząć przeciwdziałać stale rosnącej liczbie sprzedawanych podróbek. W ten sposób powstał projekt Tylko Oryginalne Produkty, w ramach którego przyznajemy wiarygodnym firmom certyfikat Oryginalne Produkty, będący gwarancją rzetelności danego sklepu. Doceniamy uczciwych sprzedawców, promujemy jakość i sprzeciwiamy się temu, by podróbki zalały nasz rynek.

Naszym celem jest uświadamianie, że kupowanie oryginalnych produktów przynosi więcej korzyści niż zakup ich imitacji.

Na naszym blogu chcemy dzielić się doświadczeniami związanymi z zakupem podróbek, edukować i podnosić świadomość klientów w tym zakresie. Będziemy umieszczać tu wskazówki, dzięki którym odróżnisz oryginalny produkt od podróbki i w przyszłości unikniesz nietrafionych decyzji. Chcemy również polecać sprawdzone sklepy, które sprzedają oryginalne towary.

Kto może uzyskać certyfikat Oryginalne Produkty?


Znakiem Oryginalne Produkty mogą posługiwać się wyłącznie firmy, które zostały pozytywnie zweryfikowane przez nasz zespół specjalistów. Są to firmy, które bezwzględnie nie posiadają w swojej ofercie podróbek, działają w sposób legalny i nie szkodzą interesom swoich klientów. W procesie przyznawania znaku Oryginalne Produkty, weryfikowane są opinie o firmie i ewentualne zgłoszenia klientów. Wymagamy spełniania określonych standardów, aby mieć pewność, że rekomendujemy tylko firmy godne polecenia.

Jakie są korzyści z przystąpienia do programu?


Przystępując do programu i pozytywnie przechodząc weryfikację, każda firma otrzymuje indywidualny certyfikat potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług oraz możliwość posługiwania się znakiem Oryginalne Produkty.

Certyfikat Oryginalne Produkty jest jednym z najlepiej odbieranych przez klientów znakiem jakości, co zostało potwierdzone w ankiecie. Znak Oryginalne Produkty został oceniony jako wzbudzający największe zaufanie wśród klientów – aż 74% badanych uznało, że sklepy posiadające certyfikat Oryginalne Produkty są godne zaufania. Pozostałe znaki jakości zostały ocenione znacznie gorzej – Rzetelna Firma uzyskała 15% głosów, Zaufane Opinie (znak Ceneo) tylko 9% ankietowanych, a Jakość Q (znak OPiNEO) – zaledwie 2% spośród badanych.

Z badań wynika jasno, że znak Oryginalne Produkty oznacza większą wiarygodność dla twojej firmy i sprawia, że klienci czują się bezpiecznie robiąc zakupy w twoim sklepie. Dzięki certyfikatowi Oryginalne Produkty, zmniejsza się ilość zapytań dotyczących oryginalności produktów. Dzięki wyeksponowaniu naszego znaku jakości, rośnie zainteresowanie produktami sprzedawanymi w twoim sklepie, co z kolei przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży.

Uczestnicząc w programie Oryginalne Produkty, otrzymujesz również dostęp do czarnej listy nieuczciwych firm i klientów. Zyskujesz także możliwość opublikowania tekstów na naszym blogu i reklamowania w ten sposób swojej firmy.

Co znak Oryginalne Produkty daje konsumentom?


Projekt Oryginalne Produkty niesie za sobą korzyści nie tylko dla sprzedawców, ale również dla kupujących. Robiąc zakupy w sklepach z certyfikatem Oryginalne Produkty masz pewność oryginalnego pochodzenia kupowanego towaru. W naszym serwisie możesz przeglądać listę certyfikowanych sklepów oraz opinie innych użytkowników. Mogąc łatwo sprawdzić, jakim firmom warto zaufać, zaoszczędzisz czas i nerwy, nie martwiąc się, czy nie zostaniesz oszukany. Od teraz robienie zakupów będzie prostsze i bezpieczniejsze.
napisz do nas